دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
آدرس مرکز تحقیقات ایمونولوژی
جهت ارجاع در مقالات و سایر انتشارات

مرکز تحقیقات ایمونولوژی،
پژوهشکده ایمونولوژی و بیماری های عفونی،
دانشگاه علوم پزشکی ایران، تهران، ایران.


Immunology Research Center,
Institute of Immunology and Infectious Diseases,
Iran University of Medical Sciences, Tehran, Iran.

برگزاری جشن روز پژوهش و معرفی پژوهشگران و مراکز تحقیقاتی برتر

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۹/۲۸ | 
به نقل از معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
مراسم جشن پژوهش مورخ ۲۵ آذرماه در مرکز همایش های رازی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری؛ به مناسبت گرامی داشت روز پژوهش مراسمی به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه و با معرفی پژوهشگران و مراکز تحقیقاتی برتر  صبح روز یکشنبه ۲۵ آذرماه در سالن VIP برگزار شد.
در ابتدا دکتر ملکوتی ؛معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه ضمن تبریک میلاد امام حسن عسگری (ع) عنوان کرد: پژوهش متعلق به کل دانشگاه است و ما در این حوزه هدف گذاری کردیم تا با همت و تلاش همه محققین و پژوهشگران  و حمایت مسئولین بتوانیم رتبه سوم را در سطح دانشگاه های تیپ یک کسب نماییم.
وی افزود: باید پژوهش هایی انجام دهیم که بتوانیم مرز دانش را گسترش دهیم ، همچنین تحقیقاتی باید انجام دهیم که در آموزش ، ارتقاء خدمات ، سیاستگذاری سلامت و فناوری موثر باشد.
دکتر ملکوتی اظهار کرد: امیدوارم با حمایت رییس دانشگاه بتوانیم حوزه فناوری و تولید محصول را توسعه بخشیم.
سپس دکتر کوهپایه زاده ؛ معاون آموزشی دانشگاه در خصوص همکاری بخش آموزش با حوزه پژوهش مطالب لازم را بیان نمود و افزود: در این راستا چند نکته را باید مورد توجه قرار داد، از جمله می توان به استفاده از وابستگی های دوگانه برای همکاری پژوهشی بین دانشگاهی ، بهره گیری از دانشجویان پس دکتری ، ارائه آموزش های کارآفرینی اشاره کرد.
وی گفت : ارزیابی عملکرد اساتید بر اساس دیدگاه نوآوری و فناوری و پژوهش های مبتنی بر محصول انجام گیرد.
همچنین می بایست فیلدهای آموزشی رادر بخشهای دانش بنیان و مراکز آموزشی درمانی فعال نمود و جذب اساتید با توجه به رویکرد کارآفرینی و فناورانه صورت گیرد.
دکتر کوهپایه زاده خاطر نشان کرد: امیدوارم با همراهی و مشارکت جمعی بتوانیم در جهت تحقق دانشگاه باکیفیت ادامه طریق دهیم. در این مراسم از پژوهشگران ،محققین و مراکز تحقیقاتی برتر تقدیر شد. گفتنی است در این مراسم ،  دکتر ناصری پور ؛رییس دانشگاه ، معاونین ، دکتر آخوندزاده؛ قائم مقام معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت،رییس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت  ، اساتید ، محققین و پژوهشگران حضورداشتند.


 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 676 بار   |   دفعات چاپ: 50 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر